MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8939457
nr 893 9457
CARPET
oriental, 150 x 212, wear, damages.
Orientalisk, 150 x 212
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday May 12 2014
at 18:48:46
100 kr
200 kr